Tęsiame temą apie spaustuves ir supažindiname Jus su skirtingomis spaudos rūšimis:

OFSETINĖ
Ofsetinė spauda yra populiariausia spaudos rūšis. Technologijų dėka šis modernus būdas užtikrina aukštą kokybę. Spausdinant dažai ant medžiagos patenka per elastinės medžiagos (ofseto) cilindrą. Ofseto rastras, kuris yra smulkesnis už adatos smaigalį, tiksliai atvaizduoja visus žmogaus akimi matomus atspalvius bei detales ir sudaro ne veidrodinį vaizdą. Šis būdas tinkamas dideliam tiražui spausdinti.

SKAITMENINĖ
Skaitmeninė spauda – tai moderni spaudos rūšis, tinkama mažiems tiražams spausdinti ir nereikalaujanti tarpinių pasiruošimo operacijų. Skaitmeninėje spaudoje naudojami lazeriniai ir rašaliniai spausdintuvai, pritaikyti įvairioms medžiagoms. Šis būdas kokybiškas, greitas ir nebrangus.

ŠILKOGRAFINĖ
Šilkografinė spauda yra vienas universaliausių spaudos būdų. Šilkografijos technologijos būdu vaizdas iš kompiuterio perkeliamas į fotojuostą, vėliau ant rėmo, aptraukto šilko tinkleliu, padengtu šviesai jautriu sluoksniu. Apšviestos vietos lieka iškilusios, kitos nuplaunamos. Taip gaunama forma spaudai. Kiekvienai spalvai reikalinga kita forma. Spausdinti galima ant bet kokio paviršiaus ar medžiagos. Šiuo būdu atlikti spaudiniai tinkami naudoti lauko sąlygomis ir dėl storo dažų sluoksnio sukuria efektingą reljefą.

UAB Jugum turi ilgametę bendradarbiavimo su spaustuvėmis patirtį. Jei jus domina darbai spaustuvėse – sekite mūsų darbo skelbimus.