JUGUM

Personalo paieška ir atranka


Personalo paieška ir darbuotojų atranka – efektyvūs metodai ir ilgalaikė patirtis

Suburti kompetentingą ir motyvuotą darbuotojų komandą – jūsų įmonės sėkmę lemianti užduotis. Patyrę „Jugum“ personalo atrankos specialistai jau daug metų padeda savo klientams atrasti įvairių sričių talentus, kurie darniai įsilieja į jų įmonės aplinką ir padeda kurti pridėtinę vertę. Mūsų personalo sprendimai leidžia atrinkti tinkamiausius žmones į Jūsų pasiūlytas darbo pozicijas. Priklausomai nuo jūsų siūlomos pareigybės, darbuotojų paiešką ir atranką atliekame maksimaliai greitai, garantuodami aukščiausią paslaugų kokybę ir užtikrindami konfidencialumą.

“Jugum” patirtis ir specializacija – gamybos ir pramonės sektoriai

„Jugum“ veiklos sritis – gamybos, pramonės sektoriaus kvalifikuotų bei nakvalifikuotų darbuotojų paieška, atranka. Darbo procesai šiuose sektoriuose dažnai būna itin intensyvūs, nekvalifikuoti darbai reikalauja motyvuotos komandos. Mes tai suprantame, todėl reaguojame greitai ir padedame jums efektyviai išspręsti iškilusias personalo trūkumo problemas.


Standartinė atranka ir dalinė atranka

Mūsų įmonės teikiamos dviejų tipų personalo atrankos paslaugos: standartinė darbuotojų atranka (personalo atranka) bei dalinė atranka. Personalo atrankos agentūros paprastai suteikia galimybę klientui rinktis vieną iš šių paslaugų tipų, tačiau klientams ne visuomet aiškiai suprantama, kuo jos skiriasi.


Standartinė darbuotojų paieška (atranka)

Tai paslauga „nuo A iki Z“, kuomet jums nereikia rūpintis paieškos bei atrankos procesu. Mes surandame ir atrenkame maksimaliai jūsų poreikius, reikalavimus (kvalifikaciją ir pan.) atitinkančius kandidatus. Jūs dalyvaujate priimant galutinį sprendimą dėl kandidatų tinkamumo.

Paslaugos procesas:


Dalinė personalo atranka

Tai jūsų kaštus taupantis pasirinkimas, kuomet yra tikėtinas didesnis kandidatų srautas. Mūsų tikslas šio proceso metu yra išplatinti darbo pasiūlymą ir jums pateikti visus potencialus kandidatus. Darbuotojų nuoma – galimybė išbandyti jūsų atrinktą kandidatą.

Paslaugos procesas:

 

Darbuotojų paieškos trukmė (atranka ir nuoma)

Paieškos trukmė tiesiogiai priklauso nuo atrankos sudėtingumo. Atsiradus naujam ar papildomam personalo poreikiui, reaguojame operatyviai. Vykdant atrankos bei nuomos paslaugos užsakymus, nepriklausomai nuo skubumo, tiek turinčius kvalifikaciją, tiek jos neturinčius, kandidatus kalbiname gyvai, į atranką žiūrime itin atsakingai, vykdome gyvus interviu.


„Jugum“ – patikimas partneris ieškant ilgalaikių ir trumpalaikių darbuotojų

– Personalo atrankos srityje mes dirbame ilgus metus nuo 2012 m. Mūsų įmonės vardas tapo patikimo personalo atrankos specialisto sinonimu.
– Mūsų išskirtinumas – specializacija gamybos ir pramonės srityse. Per daug darbo metų sukaupėme didelę duomenų bazę ir kontaktų grupes, leidžiančias personalo paiešką atlikti itin greitai ir kokybiškai.
– Mūsų vertybė – tikslumas ir atidumas jūsų reikalavimams. Dėl šios priežasties net ir laikino personalo atrankos metu mes atliekame telefoninį ir gyvą interviu bei vertinimą.

 

Susisiekite

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.