JUGUM

Personalo nuoma


Personalo nuoma arba laikinasis įdarbinimas

Personalo nuoma darbdaviui suteikia galimybę turėti reikiamos kvalifikacijos darbuotoją neįdarbinant jo savo įmonėje. Šias pareigas prisiimame mes. Klientui ši paslauga leidžia koncentruotis į pridėtinės vertės kūrimą, padidinti įmonės lankstumą, sumažinti veiklos riziką bei veiklos kaštus.

Kas yra personalo nuoma?

Darbo nuoma ir jo pagrindinis principas – tai reikiamam laikotarpiui įmonėms suteikiama darbuotojų komanda ar pavieniai darbuotojai, atliekantys jiems priskiriamus darbus, tačiau pačioms įmonėms jų neįdarbinant. Esant trumpalaikiams projektams ar sezono metu padidėjus užsakymų kiekiui, gamybos ar pramonės sektoriuose neretai prireikia papildomų rankų.

JUGUM tikslas – padėti savo klientams siekti maksimalių rezultatų, kuriuos daug paprasčiau pasiekti bendromis jėgomis. Pasirinkus personalo nuomos paslaugą, mes įdarbinsime jums reikalingus darbuotojus savo įmonėje, rūpinsimės visos jų dokumentacijos tvarkymu, kol jūs džiaugsitės padidėjusiu darbų tempu ir kokybe savo įmonėje.

Darbuotojų nuomos privalumai

Darbuotojų nuoma populiari dėl įvairiapusės naudos darbdaviui. Personalo nuomos privalumai:

– Jeigu yra poreikis darbuotoją ateityje įdarbinti, personalo nuoma leidžia pasinaudoti ilgesniu išbandymo laikotarpiu prieš priimant galutinį sprendimą.
– Ši paslauga itin pravarti, jeigu įmonė ieško laikino darbuotojo konkrečiam laikotarpiui (dienai, mėnesiui ar kitam terminui, taip pat konkrečios užduoties atlikimui ir pan.)
– Darbdavui nereikia rūpintis paieška, atranka, darbo skelbimais, personalo apskaitos dokumentų administravimu, tokių kaip sutarčių sudarymas/nutraukimas, atostogos ir pan., darbuotojų algų išmokėjimu bei LR įstatymų numatytų mokesčių mokėjimu.

Kuriuose miestuose ir kokiuose sektoriuose teikiame personalo nuomos paslaugas?

Darbuotojų nuomos paslauga šiuo metu siūloma Vilniaus regione veikiančioms pramonės ir gamybos įmonėms. Padedame visiems klientams, ieškantiems nekvalifikuotų darbuotojų gamyboje bei pramonėje arba šioms sritims atstovaujančių kvalifikuotų darbuotojų – gamybos vadovų, operatorių, projektų vadovų ir t.t.
Jeigu susidomėjote šia paslauga, susisiekite su mumis – savo duomenų bazėje turime jums tinkamų kandidatų, laukiančių įsidarbinimo galimybių.

JUGUM – patikimas partneris ieškant personalo nuomos

– Personalo atrankos srityje mes dirbame nuo 2012 m. Mūsų įmonės vardas tapo patikimo personalo atrankos specialisto sinonimu.
– Mūsų išskirtinumas – specializacija gamybos ir pramonės srityse. Per daug darbo metų sukaupėme didelę duomenų bazę ir kontaktų grupes, leidžiančias personalo paiešką atlikti itin greitai ir kokybiškai.
– Mūsų vertybė – tikslumas ir atidumas jūsų reikalavimams. Dėl šios priežasties net ir laikino personalo atrankos metu mes atliekame telefoninį ir gyvą interviu bei vertinimą.

Susisiekite

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.