JUGUM

Komandos formavimas ir savęs pažinimas


Komandos formavimas ir savęs pažinimas – motyvuotų darbuotojų pagrindas

Auginkite vieningą ir kūrybišką profesionalų komandą. Mes rūpinamės savo klientų gerove. Esame ne tik personalo atrankos ir įdarbinimo agentūra: siekiame tapti jūsų artimu partneriu ir dešiniąja ranka visose jūsų verslo srityse – taip pat ir puoselėjant jūsų komandos motyvaciją ir kultūrą.

Komandos formavimo užsiėmimai skirti darbo kolektyvams, kolektyvų vadovams ir visiems, besidomintiems dailės terapijos būdais.

Plačios komandos formavimo ir savęs pažinimo pritaikomumo galimybės

Šios bazinės žinios suteiks galimybę savarankiškai piešti bei suprasti piešinius. Techniką galėsite naudoti organizuojant kolektyvo laisvalaikį ar asmeniniams poreikiams. Tai bus puiki komandinio darbo praktika.

Ypatinga komandos formavimo užsiėmimų nauda:

– Išmoksite geriau pažinti ir priimti save bei kitus.
– Išsiaiškinsite priežastis, trukdančias sklandžiam bendravimui ir/ar bendradarbiavimui.
– Atrasite galimybes spręsti iškilusius nesutarimus ar užkirsti kelią emociniams
konfliktams.
– Pagerinsite psichologinį klimatą kolektyve bei bendradarbiavimo kokybę.
– Atskleisite stipriąsias savo asmenybės puses.
– Įgysite pasitikėjimo savimi, gebėjimą save išreikšti.
– Išlaisvinsite prigimtinį kūrybiškumą.
– Atsipalaiduosite, nurimsite, pailsėsite.

Kokias dalis apima komandos formavimas ir savęs pažinimas?

Šiuo metu JUGUM organizuojamą komandos formavimo užsiėmimą „Komandos formavimas ir savęs pažinimas per fraktalų piešimo techniką (2-jų dalių seminaras) sudaro žemiau išvardintos dalys:

I dalis. Testinio piešinio piešimas. Piešimo taisyklės. Linijos ir jų reikšmės, piešinio konfigūracija, langelių ir jų dydžių, spalvų ir atspalvių reikšmės.

II dalis. Piešinių šifravimas. Kaip technikos pagalba daryti įtaką keičiant mąstymo, elgesio stereotipus, ugdyti naujus charakterio bruožus ar išryškinti savo stipriąsias puses. Įvairių klausimų sprendimas naudojant fraktalinį piešimo metodą.

Fraktalų piešimas – vizualinės savianalizės technika, padedanti labiau pažinti, suprasti bei priimti save ir kitus aplinkoje, kurioje praleidžiame didelę laiko dalį: darbe, šeimoje ir pan. Technika lengvai įsisavinama ir visiems prieinama, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir t.t. Ją naudoti gali tiek mokantys piešti, tiek galvojantys, kad piešti nemoka.

Fraktalinis piešinys (fraktalai) – tai lyg veidrodis, kuriame galime pamatyti save. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant technologinius veiksmus, kurie sudaro šio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš pasąmonės ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį. Kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs
protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Užsiėmimo metu dalyviams pristatoma piešimo technika, supažindinama su piešinyje esančiomis spalvų, linijų, formų, piešinio išsidėstymo lape ir pan. reikšmėmis. Pabaigus piešti, vyksta piešinių paroda – aptarimas. Dalyviai gauna dalomąją medžiagą ir pažymėjimą.

Seminarą veda Laima Barbora Pauliukėnė, asociacijos FRACTUS LT prezidentė, turinti daugiau nei dešimt metų vadovavimo patirties su personalo valdymu susijusiose organizacijose. Sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja. Geštalto institute baigė mokymus – Geštaltas organizacijoje. Seminarus organizuoja darbo kolektyvams ir privatiems
asmenims, veda kūrybinius vakarus, su piešėjų grupe organizuoja darbų parodas.

Registracija
http://jugum.lt/registracija/

Kaina: 59 € + PVM
Seminaro data derinama individualiai pagal poreikį.

Vienos dalies trukmė:
4 val. (13:00-17:00)

Seminaras vyks:
UAB JUGUM
Kalvarijų 39 g. Vilnius

Susisiekite

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.