JUGUM

Komandos formavimas ir savęs pažinimas


Komandos formavimas ir savęs pažinimas – motyvuotų darbuotojų pagrindas

Auginkite vieningą ir kūrybišką profesionalų komandą. Mes rūpinamės savo klientų gerove. Esame ne tik personalo atrankos ir įdarbinimo agentūra: siekiame tapti jūsų artimu partneriu ir dešiniąja ranka visose jūsų verslo srityse – taip pat ir puoselėjant jūsų komandos motyvaciją ir kultūrą.

Komandos formavimo užsiėmimai skirti darbo kolektyvams, kolektyvų vadovams ir visiems, besidomintiems dailės terapijos būdais.

 

Kokias dalis apima komandos formavimas ir savęs pažinimas?

Fraktalų piešimas

Tai vizualinės savianalizės technika, padedanti labiau pažinti, suprasti bei priimti save ir kitus aplinkoje, kurioje praleidžiame didelę laiko dalį: darbe, šeimoje ir pan. Technika lengvai įsisavinama ir visiems prieinama, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir t.t. Ją naudoti gali tiek mokantys piešti, tiek galvojantys, kad piešti nemoka.

Fraktalinis piešinys (fraktalai)

Tai lyg veidrodis, kuriame galime pamatyti save. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant technologinius veiksmus, kurie sudaro šio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš pasąmonės ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį. Kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Fraktalų piešimo ir komandos formavimo seminarai

Šiuo metu JUGUM organizuojamą komandos formavimo užsiėmimą „Komandos formavimas ir savęs pažinimas per fraktalų piešimo techniką (2-jų dalių seminaras) sudaro žemiau išvardintos dalys:

Užsiėmimo metu dalyviams pristatoma piešimo technika, supažindinama su piešinyje esančiomis spalvų, linijų, formų, piešinio išsidėstymo lape ir pan. reikšmėmis. Pabaigus piešti, vyksta piešinių paroda – aptarimas. Dalyviai gauna dalomąją medžiagą ir pažymėjimą.

 

Ypatinga komandos formavimo užsiėmimų nauda:

 

Plačios komandos formavimo ir savęs pažinimo pritaikomumo galimybės

Šios bazinės žinios suteiks galimybę savarankiškai piešti bei suprasti piešinius. Techniką galėsite naudoti organizuojant kolektyvo laisvalaikį ar asmeniniams poreikiams. Tai bus puiki komandinio darbo praktika.

 

Registracija

https://jugum.lt/registracija/

Kaina: 59 € + PVM
Seminaro data derinama individualiai pagal poreikį.

Vienos dalies trukmė:
4 val. (13:00-17:00)

Seminaras vyks:
UAB JUGUM
Jasinskio g. 3-13, Vilnius

Seminarą veda Laima Barbora Pauliukėnė, asociacijos FRACTUS LT prezidentė, turinti daugiau nei dešimt metų vadovavimo patirties su personalo valdymu susijusiose organizacijose. Sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja. Geštalto institute baigė mokymus – Geštaltas organizacijoje. Seminarus organizuoja darbo kolektyvams ir privatiems asmenims, veda kūrybinius vakarus, su piešėjų grupe organizuoja darbų parodas.

 

Susisiekite

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.