JUGUM

Darbo santykių administravimas


Darbo santykių administravimas – tai yra būtina bet kokio verslo egzistavimo sąlyga, reikalaujanti daug laiko resursų ir darbo teisės žinių.
Naudojantis šia paslauga jums nebereikia samdyti žmogiškųjų išteklių valdymo specialisto, nes JUGUM atlieka visus būtinus darbus, susijusius su darbuotojų darbo santykių administravimu:
· darbo sutarčių sudarymas, nutraukimas, darbo sąlygų keitimas
· darbo laiko apskaita
· darbo užmokesčio administravimas
· atostogų administravimas
· „Sodros“ formų pildymas  įvairūs prašymai
· rekomendacijų, pažymų išdavimas
· komandiruočių įforminimas
· LR įstatymuose numatytų mokesčių administravimas

Darbo santykių administravimo nauda

– Sutaupomas arba efektyviau paskirstomas laikas, kurį galite skirti pagrindinei įmonės veiklai
– Sprendimas, jei norite sutaupyti buhalterio darbo vietos kaštus
– Sumažėjusi klaidų tikimybė įmonės procesų administravime – mūsų didelę patirtį sukaupę specialistai visus administravimo ir apskaitos procesus atlieka itin profesionaliai ir tiksliai
– Efektyvus darbuotojų įdarbinimas pagal įmonės poreikius: esame personalo agentūra, todėl kartu suteiksime jums reikalingų konsultacijų
– Galėsite savo resursus skirti įmonės kultūros tobulinimui ir komandos stiprinimui – pasirūpinkite savo komandos gerove ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

JUGUM – patikimas darbo santykių administravimo partneris

JUGUM personalo sprendimai skirti sutaupyti Jūsų laiko ir finansinius išteklius. Darbo santykių ir procesų administravimas bei žmogiškųjų išteklių valdymas – mūsų specializacija, kurią vykdome su didele atsakomybe. Užsisakę šią paslaugą, galėsite skirti visą laiką tiesioginei įmonės veiklai, o mes užtikrinsime, kad personalo valdymas būtų vykdomas pagal visus LR DK reikalavimus.

Susisiekite

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.