JUGUM

Paslaugos

Personalo paieška ir atranka

Raskite jūsų įmonei tinkamiausius darbuotojus ir specialistus, atitinkančius jūsų pageidaujamas kompetencijas ir reikalavimus. Nuo pradžios iki galo pasirūpinsime visu personalo atrankos procesu – darbo skelbimų ruošimu, specialistų interviu bei vertinimu, ir jums tinkamiausių kandidatų pristatymu.

plačiau apie paslaugą

Personalo nuoma

Pritrūkus reikalingos kvalifikacijos specialistų, pasinaudokite patogia ir efektyvia personalo nuomos paslauga. Jums nereikės rūpintis laikino personalo dokumentacijos tvarkymu . Tinkamą kandidatą įdarbinsime „Jugum“, tačiau jis dirbs – jums.

plačiau apie paslaugą

Darbo santykių administravimas

Net ir smulkiausias, tačiau jūsų resursus eikvojančias darbo administravimo užduotis galime atlikti už jus. Pasirūpinsime įdarbinimo, atostogų, net ir komandiruočių administravimo procesais, kad vertingą įmonės laiką galėtumėte skirti savo tiesioginei veiklai.

plačiau apie paslaugą

Komandos formavimas ir savęs pažinimas

Įmonės gerovės pagrindas – tai harmonija organizacijos viduje, kurią užtikrina asmeninis komandos narių augimas ir savęs pažinimas. Puoselėkite savo įmonės kultūrą mūsų organizuojamuose kūrybiniuose komandos stiprinimo seminaruose ir užsiėmimuose.

plačiau apie paslaugą

Kaip mus rasti:

UAB JUGUM

J. Jasinskio g. 3-13
LT-01112, Vilnius
Pamėnkalnio st. ( 🚎 1,3,7 🚌 11. Eiti upės kryptimi iki arkos)


Tel. +370 699 74798
jugum@jugum.lt

Jums nepavyko išsiųsti cv, nes nesutikote su privatumo politika. Bandykite dar kartą.