Gyvenimo aprašymas arba CV - yra trumpas darbo patirties aprašymas, kurio tikslas trumpai ir struktūruotai pristatyti save. CV leidžia darbdaviui susidaryti pirmą įspūdį apie būsimą darbuotoją.

JUGUM pateikia patarimus, kaip teisingai parašyti CV ir būti pakviestam į darbo pokalbį:

  • Darbdavys gyvenimo aprašymui gali skirti labai mažai laiko. Per keletą sekundžių jis turi nuspręsti ar CV skaityti toliau, ar eiti prie kito. Todėl visa informacija turi būti pateikta trumpai ir aiškiai. Pasistenkite, kad visas CV tilptų į 1 puslapį.
  • Rekomenduojame CV pradėti nuo trumpo savęs apibūdinimo. Tai tarsi įžanga, kuri leidžia pažinti rašantįjį. Šioje skiltyje siūloma nurodyti norimo darbo pobūdį bei geriausius karjeros pasiekimus.
  • Pasistenkite, kad atskiros CV sudedamosios dalys (asmeninė informacija, išsilavinimas, darbinė patirtis, pasiekimai, asmeninės savybės, kompetencijos ir rekomendacijos) būtų išdėstytos paeiliui, paryškinant jų pavadinimus.
  • Įgytą išsilavinimą ir turimas darbo patirtis nurodykite chronologine tvarka, pradėdami nuo paskutinės ir baikite pirmąja. Nepamirškite nurodyti konkrečių pareigų už kurias buvote atsakingas.
  • Neišsiplėskite, nurodykite tik tas asmenines savybes, gebėjimus bei patirtis, kurios yra aktualios būsimam darbui.
  • Gyvenimo aprašyme nuotrauka nėra privaloma, tačiau ji padeda atkreipti dėmesį. Nuotrauka turi būti portretiška.
  • Visa informacija turi būti pateikta skaitymui patogia forma.
  • Įsitikinkite, kad CV vizualiai atrodo tvarkingas ir be gramatinių klaidų.

Parengti gerą ir tvarkingą CV – nelengvas darbas, reikalaujantis kantrybės ir atkaklumo, tačiau tai pirmas ir labai svarbus žingsnis, ieškant geriausio darbo pasiūlymo.

JUGUM gali padėti nemokamai sukurti CV tiems, kurie nežino kaip tai padaryti ir ieško nekvalifikuoto darbo pramonės ir gamybos srityse!

Norint pasinaudoti nemokama paslauga, skambinkite telefonu 869974798 arba rašykite el. paštu jugum@jugum.lt ir sutarsime susitikimo laiką mūsų biure Kalvarijų g. 39, Vilniuje.

O jeigu šiuo metu ieškote darbo ir jau esate parengęs savo CV, kandidatuokite į mūsų siūlomas darbo vietas. Visus aktyvius darbo pasiūlymus galite matyti mūsų tinklalapyje www.jugum.lt.

JUGUM – esame KARTU su Jumis!