„Kas paėmė mano sūrį?“ – Spencer Johnson alegorinis pasakojimas apie keturis veikėjus ir apie tai, kaip jie susidorojo su užklupusiomis permainomis.

Kokios mintys aplanko jus išgirdus žodį „pokyčiai“? Dažnai žmogui pokyčiai sukelia stresą ar baimę. Kai kuriuos pasikeitimus inicijuojame mes patys, kai kurie – įvyksta visiškai nelaukiant. Tiesa tokia, kad netikėti pokyčiai yra neišvengiami. Jie gali užklupti tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. O kas tuomet? Kaip mes elgiamės įvykus pasikeitimams? Kaip reaguojame? Ar gebame prisitaikyti prie pokyčių, priimti juos? Kaip pokyčiams pasiruošti iš anksto? Kaip juos numatyti?

Šioje knygoje kiekvienas galime atpažinti save, atsakyti į sau svarbius klausimus ir, žinoma, pasimokyti. Priešintis permainoms ar nerimauti dėl jų yra natūralu, taip veikia mūsų savisauga.
Tačiau laimi tie, kurie ieško sprendimų, bando, geba prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos.
Knygoje yra daug puikių minčių ir klausimų, kurie verčia susimąstyti bei motyvuoja.

„Ką darytum, jei nebijotum?“ – sienoje išraižo knygos veikėjas. Puikus klausimas, į kurį siūlau atsakyti kiekvienam. JUGUM komanda šią knygą jau perskaitė, rekomenduojame ją ir kitiems. Jeigu vienas iš jūsų norų yra naujas darbas, kviečiu nebijoti ir veikti.
Visų gyvenimo aprašymų laukiame jugum@jugum.lt