Aprašymas:

JUGUM klientė – tarptautinė įmonė, veiklą vykdanti Lietuvoje ir Estijoje. Įmonės specializacija – statybos sektoriuje naudojamų aliuminio gaminių dažymas milteliniu būdu. Prie komandos kviečiame prisijungti SANDĖLININKĄ (-Ę) Vilniuje!

Darbo pobūdis:
Aliuminio profilių priėmimas;
Profilių išdavimas gamybai bei klientams;
Prekių apskaita.

Reikalavimai:
Atsakingas požiūris į darbą;
Fiziškai stiprus;
Dyzelinio krautuvo vairavimas (pažymėjimo turėjimas – privalumas);
Kompiuterinis raštingumas (excel, word);
Be žalingų įpročių.

Darbo laikas:

I-V 7:30 – 16:30;
Šeštadienis ir sekmadienis - poilsio dienos.

Darbo vieta:

Paneriai.

  • Atsakingas požiūris į darbą; Fiziškai stiprus;

  • Dyzelinio krautuvo vairavimas (pažymėjimo turėjimas – privalumas);

  • Kompiuterinis raštingumas (excel, word);

  • Be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome:

Atlyginimą – 800 €/mėn. į rankas ir priedai;
Gerą atmosferą darbe;
Draugišką, palaikantį kolektyvą bei vadovą;
Laisvus savaitgalius.

Atlyginimas:

800 €/mėn. į rankas ir priedai.