Jugum klientė, lininių produktų gamintoja, beveik 30 metų Lietuvoje stabiliai dirbanti užsienio kapitalo gamybinė įmonė, ieško naujo komandos nario ir kviečia prisijungti DIREKTORIAUS ASISTENTĄ (-Ę).

Aprašymas:

Darbo pobūdis:
Pagalba įmonės direktoriui, plėtojant įmonės komercinę veiklą;
Linų pluošto, verpalų, audinių pardavimas bei tiekimas Lietuvoje ir užsienyje;
Pardavimų ir pirkimų užsakymų kontrolė;
Strategijos kūrimas;
Ryšių palaikymas su įmonės tiekėjais;
Personalo ir biuro administravimas.

Darbo vieta:

Vilnius

Reikalavimai:

  • Aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas;

  • Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu) - šiomis kalbomis bendrausite kasdien;

  • Greita orientacija situacijose, mokėjimas logiškai mąstyti, ruošti ataskaitas bei prezentacijas, analizuoti rezultatus ir pan.;

  • Pardavimų proceso išmanymas bei gebėjimas savarankiškai jį organizuoti;

  • Geri bendravimo, bendradarbiavimo, derybų, planavimo ir organizavimo įgūdžiai;

  • Puikūs problemų sprendimo įgūdžiai;

  • Iniciatyvumas bei gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą;

  • Galimybė vykti į komandiruotes;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

Nuolatinį darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje;
Dinamišką ir įdomų darbą;
Pagarbų vadovą ir palaikantį nedidelį kolektyvą;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas:

Nuo 900 €/mėn. "Įrankas".