Šylantis oras skatina kurti planus vasarai. Mes siūlome vasarą praleisti su JUGUM. Kodėl? Paprasta:

Visų pirma, tai puiki galimybė išbandyti save įvairiose pozicijose. Mūsų siūlomi laikini darbai suteikia galimybę pamėginti ir iš arčiau susipažinti su skirtingomis pareigomis bei įgyti įvairios patirties dar neatradusiems savęs. Galima rinktis nuo sunkesnių fizinių darbų iki sėdimų, nuo kruopščių ir smulkių iki krovos darbų. Išbandyk savo jėgas skirtingose įmonėse vos per kelias dienas. Jeigu nežinai ko nori – bandyk viską!

Antra, dirbant vasarą laikinus darbus galima nesunkiai suderinti atostogų laiką. Nuolatiniame darbe daug sudėtingiau rasti laisvadienius. Laikinas darbas gali trukti nuo vienos dienos iki savaitės, mėnesio ar daugiau. Turime laikino darbo pozicijų su lanksčiai derinamu grafiku – galimybe rinktis ne tik pamainą, bet ir tinkamas darbo dienas. JUGUM siūlo darbą derinti prie atostogų, o ne atvirkščiai!

Jei vasarai norisi pabėgti iš gimtosios šalies ir apsidairyti aplink, junkis prie komandos, vykstančios į Vokietiją. Nebūtina darbo patirtis, vietoje gausi visus reikalingus apmokymus, apgyvendinimą, o kelionė – kompensuojama. Darbų vadovas lietuvis, tad ir kalbos mokėti nebūtina. Vokietijoje gali dirbti tris mėnesius su galimybe likti ilgesniam laikui!

Siūlome vasarą praleisti pelningai ir produktyviai!