Žengiant pirmuosius karjeros žingsnius dauguma patenka į užburtą ratą. Didžioji dalis darbdavių mieliau savo kolektyvą pildo jau šiokią tokią patirtį įgijusiais asmenimis, o ne šviežiais naujokais. Štai čia ir susiduriame su problema – lengviau rasti darbą jau turint patirties, tačiau patirties neįgysi nepradėjęs dirbti.

Pirmajam darbui kelti aukštų lūkesčių nederėtų. Pradėti galima nuo paprastų, lengvai išmokstamų darbų, pavyzdžiui, trumpalaikių. Kelias dienas padirbus jau bus galima teigti, kad suvokimas apie tai, ką reiškia būti dirbančiu asmeniu ir kiek reikia dirbti norint užsidirbti, atsirado.

Trumpalaikiuose darbuose galima atrasti savo sritį – išbandyti visko po truputį ir pažvelgti į įmonės užkulisius, o vėliau, su jau papildytu gyvenimo aprašymu (CV) ir atrastomis įdomiomis veiklomis, eiti tikslingu ir konkrečiu keliu. Paprasti bei įvairūs darbai padės suprasti, kuo gali būti naudingas darbdaviams bei ko tikiesi iš jų. Taip pat jaunam žmogui padės apsispręsti ar jis nori mokytis, įgyti teorinių žinių bei dirbti protinį darbą, ar nori aktyvios, judrios, fizinio pobūdžio pozicijos.

Tiems, kas dar tik pradeda savo paieškas arba dar neatrado savojo kelio – mes, JUGUM, esam tam, kad suteiktumėme galimybę įgyti dar daugiau patirties bei atrasti savo vietą.